Logo

NOTEIKUMI BĒRNU BALLĪŠU ORGANIZĒŠANAI BĒRNU KLUBĀ “Vinny.lv”

Rezervācijai veicamā priekšapmaksa 35€ apmērā tiek ieskaitīta kopējā maksā par pasākumu un netiek atgriezta. Ja bērns saslimst, piedāvājam iespēju pārcelt pasākumu uz citu datumu tuvākā mēneša laikā.

Ballītes dienā ierašanās bērnu klubā “Vinny.lv” ir 15 minūtes pirms pasākuma rezervētā laika un 15 minūtes pēc ballītes ir jāatstāj telpas. Lūdzam to ņemt vērā, aicinot viesus. Pasākuma telpas atstāšana noteiktajā laikā ir nepieciešama, lai mēs varētu telpu sagatavot nākamajai ballītei.

Ballīšu telpa ir paredzēta līdz 15 bērniem. Telpā ir mikroviļņu krāsns, kafijas automāts, elektriskā tējkanna, ledusskapis, Venden ūdens aparāts.

  1. Pasākuma laikā par bērniem atbild vecāki vai citas pavadošās personas.
  2. Ēšana notiek tikai pie svētku galda, ēdienu un traukus nav atļauts izmantot telpas rotaļu un atrakciju daļā.
  3. Virsdrēbes un apavi jāatstāj garderobē. Bērnu klubs “Vinny.lv” nenes atbildību par atstātajām mantām.
  4. Mikroviļņu krāsnī atļauts ievietot tikai tai paredzētos karstumizturīgos traukus.
  5. Ugunsdrošības apsvērumu dēļ iekštelpās aizliegts izmantot “strūklakas” sveces. Lūdzam izmantot tikai parastās tortes svecītes.
  6. Gadījumā, ja telpai tiek nodarīti bojājumi vai pēc pasākuma tā tiek atstāta nekārtībā, liekot bērnu klubam “Vinny.lv” veikt papildu uzkopšanu, bērnu klubam “Vinny.lv” ir tiesības pieprasīt no klienta kompensāciju.
  7. Pēc ballītes beigām lūdzam sakopt un satīrīt telpu (izmetot vienreizējās lietošanas traukus atkritumu kastē).
  8. Lūdzam izskaidrot arī bērniem bērnu kluba “Vinny.lv” iekšējās kārtības un drošības noteikumus un sekot, lai viņi tos ievērotu.
  9. Ar visiem papildu jautājumiem vai raizēm lūdzam vērsties pie bērnu kluba “Vinny.lv” administratora.

Jautru un patīkamu ballīti!